מקומות לאירועים

מתכננים אירוע? מחפשים מקומות לאירועים קטנים? מקום מיוחד לחתונה המיוחדת שלכם? הגעתם למקום הנכון! מתחם האירועים פיטאיה, הממוקם בלב ליבו של השרון, מאפשר לקהל לקוחותיו לקיים אירועים גדולים כקטנים, מבלי להתפשר על איכות ועל שירות!

בשנים האחרונות, יותר ויותר זוגות ומשפחות המעוניינות לקיים אירוע קטן מוצאות עצמן בבעיה קשה. מרבית מתחמי האירועים, המעוניינים למקסם את הרווח שלהם ככל הניתן, דורשים מלקוחותיהם להזמין כמות גדולה מאוד של מוזמנים.

דרישה מוגזמת ולא הגיונית זו מובילה זוגות רבים להזמין אל אירוע החלומות שלהם, האירוע החשוב ביותר בחייהם, מוזמנים אשר בכל מצב אחר לא היו נכנסים אל הרשימה. אנו במתחם האירועים פיטאיה מבינים את הצורך ההגיוני של קהל לקוחותינו להזמין לאירוע שלהם אך ורק את הקרובים להם ועל כן מפעילים אולם אירועים קטן לצד אולם אירועים גדול.

מציאת מקומות לאירועים קטנים

בניגוד לדעה הרווחת, הגורסת כי לא ניתן למצוא מתחם אירועים מפואר ויוקרתי המאפשר קיום אירוע קטן, לא כך הדבר! בעזרת הגדרות חיפוש נכונות ופנייה אל הגורמים הנכונים, ניתן בהחלט לקיים אירוע קטן מבלי להתפשר ולו במעט על איכות האירוע.

להלן טיפים ועצות מועילות למציאת מקומות לאירועים קטנים:מקומות לאירועים

מקום מיוחד לחתונה תלוי גם בעונות השנה

עונת השנה משפיעה רבות על הדרישה של מתחמי האירועים לקיים אירועים גדולים ורבי משתתפים. בעוד שעונת הקיץ נחשבת לעונה פופולארית ומבוקשת לעריכת אירועים, עונת החורף נחשבת למבוקשת פחות. על כן, מתחמי אירועים רבים הדורשים כמות מינימאלית של מוזמנים בעונת הקיץ, אינם דורשים זאת בעונת החורף.

יתרון משמעותי נוסף של הבחירה בעונת החורף הינו המחיר המוזל יחסית של אירועי החורף לעומת המחיר הגבוה של אירועי הקיץ.

יום בשבוע

היום בו בוחרים לערוך את האירוע משפיע אף הוא רבות על דרישות בעלי מתחמי האירועים. היות וזוגות רבים מעדיפים להינשא לקראת סוף השבוע, זוגות המעוניינים להינשא בתחילת השבוע יזכו לגמישות רבה יותר מצד בעלי המתחם.

פנייה אל מתחמי אירועים המחזיקים באולם גדול לצד אולם קטן

דרך מוצלחת אשר באמצעותה ניתן לקיים אירוע קטן ללא פשרות הינה פנייה אל מתחם אירועים המחזיק בשני אולמות שונים – קטן וגדול. מתחם אירועים מעין זה מאפשר לקהל לקוחותיו לבחור בעצמם את גודל האירוע בו הם מעוניינים ואינו מציב להם דרישות מוגזמות.

בנוסף, היות ומתחמי אירועים אלה ערוכים מראש לקיום אירוע קטן, יש להם יתרון משמעותי נוסף – אולם אשר עוצב ויועד מראש לקיום אירוע מצומצם. כך, האירוע אינו ייצור רושם של אירוע דליל ומתחם האירועים אינו יצור תחושה שהוא ריק.

שירותי עיצוב נוספים

דרך נוספת אשר באפשרותה ניתן לשפר את מראהו של אירוע מצומצם הינו שכירת שירותי עיצוב חכמים אשר יהפכו את האולם לחמים ואינטימי או שירותי הפקת אירועים שיהפכו את האירוע שלכם למרגש ומיוחד עוד יותר. כך, תוכלו ליהנות מאירוע קטן אך גם מפאר גדול!

מתחם האירועים פיטאיה

אנו במתחם האירועים פיטאיה, בהחלט מקום מיוחד לחתונה הקרבה שלכם, גאים ונרגשים להזמינכם לבוא ולצפות כיצד ניתן להגשים חלומות ולהפוך כל אירוע לחוויה מרגשת ובלתי נשכחת. בין השירותים המתקדמים שלנו ניתן למנות: תפעול שני אולמות – גדול וקטן, אוכל גורמה מבית היוצר של שף הבית המקצועי שלנו, סוויטה מפוארת, אולם מעוצב וכמובן תודעת שירות גבוהה מגדר הרגיל!

לקבלת פרטים נוספים ניתן לחייג לטלפון מספר 09-7677991.