מקום לברית בנתניה

איזה מקום לברית בנתניה יש?

מזל טוב להולדת הבן, עשיתם את זה! זקוקים לאולם אירועים קטן לערוך בו את הברית כבר בעוד 8 ימים? בואו ונגלה לכם כאן בפיטאיה כמה סודות על מציאת מקום לברית בנתניה, הפקת אירועים מוצלחת ואיך להנות באמת מכל המסיבה הזו והחיים החדשים אותם אתם חוגגים.

כבר עם הגחתו אל העולם ומיד אחרי ששואלים אתכם לשמו של הקטנצ'יק, אתם נזכרים שאתם חייבים להתחיל לתכנן את הברית. צריך גם זמן למצוא קייטרינג ולהזמין את כל הדודות מהצפון ולכן הדבר הראשון שעושים הוא לבצע חיפוש מעמיק אחר אולם אירועים בנתניה או מועדון קטן בו תוכלו לשמוח עם החברים ובני המשפחה שלכם.

מהם מקומות לברית?

מקומות לברית הם אולמות או גנים פתוחים, מסעדות או מועדונים קטנים המיועדים לחגיגות מצומצמות בדרך כלל כגון בריתות, מסיבות חינה, בר מצוות וכדומה.

עדיף שאותו אולם קטן יהיה בקרבת איזור המגורים שלכם או של רוב האורחים כדי להקל על כולם את ההגעה אל האירוע ולמנוע עמידה ממושכת בפקקים. גרים בכפר סבא, רעננה או נתניה? אל פיטאיה שבכפר סבא תוכלו להגיע בקלי קלות ובמהירות ולקיים כל אירוע שתחפצו בו, קטן כגדול.

מקום לברית בנתניה – שני האולמות של פיטאיה

ברוב המקרים כשמדברים על אולם אירועים, מתכוונים לאולם אחד גדול וגרנדיוזי ששולל על הסף באופן מיידי אירועים קטנים של עד 250 איש. אנו בפיטאיה מבינים את הצורך של כל זוג או משפחה לקיים גם אירועים קטנים יותר ולכן הקמנו בנוסף לאולם הענק גם אולם קטן אך מקסים המסוגל לארח כמות בינונית של אנשים.

אצלנו תוכלו להנות מקייטרינג משובח וכשר למהדרין, מניסיון מרובה שנים של הפקות אירועים מכל הסוגים ומשירות אמין ואדיב שיבין בדיוק את הצרכים שלכם ויגשים לכם את כל המשאלות.

דרכי הגישה אלינו בכפר סבא נוחים ביותר והאולם שלנו נמצא בסמוך לכבישים ראשיים (4,5 ו-6) ולעולם לא תחסר לכם חנייה במתחם שלנו. חושבים לקיים ברית בכשרות גלאט? איתנו תוכלו לעשות זאת בכיף ומבלי להתפשר על איכות המזון. שיהיה במזל! כתובתנו: יוחנן הסנדלר 19 כפר סבא, הטלפון: 09-7677991.