מקום לאירוע קטן

תקופת האירוסין ותכנון החתונה היא ללא ספק אחת התקופות היפות והמרגשות ביותר בחייו של כל זוג. יחד עם זאת, לצד ההתרגשות הגדולה והפרפרים בבטן, יש לעמוד בלא מעט משימות, חלקן נעימות יותר וחלקן נעימות פחות.

המאמר הבא נועד על מנת לסייע לכם בתקופת תכנון החתונה ולהקל על הבלבולים הרבים המלווים אותה.

הכנות לחתונה

כאמור, תקופת האירוסין טומנת בחובה לא מעט משימות אשר עשויות להלחיץ או לבלבל חלק מהזוגות. אולם, בעזרת תכנון זמנים נכון והכנת רשימה מסודרת, תוכלו בהחלט ליהנות כראוי מאחת התקופות היפות ביותר בחייכם:

הכנות ראשוניות לחתונה:

המשימה הראשונה העומדת לפניכם בעת תכנון חתונה הינה מציאת מתחם אירועים לערוך בו את האירוע. את מתחם האירועים יש לבחור בהתאם להעדפותיכם. לדוגמא – זוגות המעוניינים להינשא באירוע אינטימי – תרים אחר מקום לאירוע קטן, ואילו זוגות המעוניינים להינשא באירוע גרנדיוזי – תרים אחר מקום לאירוע גדול.

לאחר בחירת מתחם האירועים וקביעת תאריך לחתונה, יש לפנות אל נותני שירות שונים כגון תקליטן, צלם ומעצב אירועים.

שמלת כלה וחליפת חתן:

את שמלת הכלה וחליפת החתן יש להזמין מספר חודשים מראש, אולם רצוי לעשות זאת רק לאחר שתאריך החתונה נקבע. לרוב, הליך תפירת שמלת כלה אורך זמן רב יותר מאשר הליך תפירת חליפת חתן.

פנייה אל הרבנות:

אל הרבנות המקומית יש לפנות כשלושה חודשים לפני מועד החתונה. אל הפגישה יש להביא מספר מסמכים כגון תעודת זהות ותעודת הנישואין של ההורים.

פנייה אל בית דפוס:

את ההזמנות לחתונה יש לשלוח כחודש ימים לפני האירוע. לאחר שליחת ההזמנות מומלץ לחייג באופן אישי אל המוזמנים – וכך לוודא את הגעתם לאירוע.

בחירת מקום לאירוע קטן

זוגות רבים המעוניינים לקיים אירועים קטנים, חוששים מפני סירוב של בעלי מתחמי האירועים לערוך אירוע מצומצם. חשש זה אינו מוצדק – היות וכיום, מתחמי אירועים רבים מתפעלים אולם אירועים קטן לצד אולם אירועים גדול יותר. על כן, זוגות המעוניינים להינשא במסגרת אירוע מצומצם בהחלט אינם צריכים להתפשר על רצונם זה או מנגד להתפשר על איכות מתחם האירועים הנבחר.

על מנת לוודא את איכותו של מקום לאירוע קטן, מומלץ לברר כמה שיותר פרטים אודותיו ואף לקרוא על גבי רשת האינטרנט חוות דעת של זוגות קודמים אשר נישאו במתחם. בנוסף, מומלץ לבצע פגישת טעימות מסודרת עם קייטרינג הבית של מתחם האירועים וכך לוודא את איכות המזון המוגש במהלך האירועים.

מתחם האירועים פיטאיה

מתחם האירועים פיטאיה ממוקם בלב ליבו של אזור השרון הירוק.

לנוחות לקוחותינו, אנו מתפעלים הן אולם המיועד לאירועים גדולים והן אולם המיועד לאירועים קטנים. אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם מהאיכות והיוקרה הרבה המלווה את האירועים הנערכים במתחם פיטאיה.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה ניתן לחייג לטלפון מספר 09-7677991.