מקום לאירועים קטנים

הגיעו מועדים לשמחה? מחפשים מקום לאירועים קטנים? מחפשים מקומות לאירועים קטנים בשרון? הגעתם למקום הנכון! במתחם האירועים פיטאיה תמצאו אולם מעוצב ומפואר המתאים עבור אירועים קטנים, לצד אולם נוסף המתאים לאירועים גדולים!

תכנון אירוע מא' ועד ת'

תכנון אירוע שמחה ובייחוד אירוע חתונה, הוא אינו דבר של מה בכך. ראשית, יש צורך למצוא מתחם אירועים מתאים, המסוגל להגשים את חלומותיהם של בני הזוג. שנית, יש ליצור קשר עם מגוון רחב של נותני שירות שונים כגון צלם ומעצב אירועים. אז כיצד מתכננים אירוע על הצד הטוב ביותר?

פנייה אל מתחמי אירועים שונים ואל נותני שירות שונים

כאמור, הצעד הראשון בתכנון אירוע הינו הפנייה אל מספר מתחמי אירועים בולטים. בעת הפגישה עם נציגי מתחם האירועים יש לוודא את מידת התאמתו של המתחם אל סוג האירוע אותו מתכננים. למשל, בני זוג המעוניינים לחגוג את נישואיהם אך ורק בקרב בני משפחה וחברים קרובים, צריכים לפנות אל מקום לאירועים קטנים, המאפשר ללקוחותיו לקיים אירוע מצומצם ואינו מחייב אותם לעמוד ברשימת מוזמנים גדולה ומוגזמת.

לאחר בחירת מתחם האירועים המתאים יש לפנות אל נותני השירות השונים כגון חברת הקייטרינג, צילום האירועים, התקליטן וחברת עיצוב האירועים. על מנת להבטיח את זמינותם של נותני השירות במועד האירוע, יש לפנות אליהם זמן רב מראש.

קביעת פגישת טעימות ובחירה מבין כל מקומות קטנים לאירועים בשרון

את פגישת הטעימות עם חברת הקייטרינג כדאי לבצע זמן רב לפני מועד האירוע. אל הפגישה מומלץ להגיע בליווי ההורים או חברים קרובים, אשר יוכלו להעיד אל איכות המזון.

לאחר שתבחרו מתחם אירועים ונותני שירותים, תוכלו להתפנות אל אחת המשימות המשמחות ביותר בתכנון חתונה – בחירת שמלת הכלה וחליפת החתן. אנו ממליצים לפנות אל מספר מעצבים שונים עד למציאת הדגם המושלם ביותר.

אטרקציות נוספות

ישנם זוגות רבים המעוניינים להזמין את שירותם של אנשי מקצוע נוספים כגון רקדנים מקצועיים או להקת הופעות. גם אל אנשי מקצוע אלה יש לפנות זמן רב מראש, על מנת להבטיח את זמינותם ביום האירוע.

פנייה אל הרבנות

כשלושה חודשים לפני מועד החתונה יש לפנות אל הרבנות המקומית במקום מגוריכם לשם פתיחת תיק נישואין. לאחר פתיחת תיק הנישואין תישלח הכלה העתידית אל הדרכת כלות מסודרת, אשר במהלכה ייקבע מועד הטבילה במקווה.

הדפסת הזמנות לחתונה

את ההזמנות לחתונה כדאי לשלוח לפחות חודש אחד לפני מועד האירוע וכך להימנע מתקלות ושיבושים העלולים להתרחש ברשות הדואר. על מנת לוודא את קבלת ההזמנה ואת הגעת האורחים, מומלץ לחייג אליהם באופן אישי כשבועיים לפני מועד האירוע.

מתחם האירועים פיטאיה – מקום לאירועים קטנים וגדולים כאחד!

אנו במתחם האירועים פיטאיה, האולם הגדול מסוגו מבין אותם מקומות לאירועים קטנים בשרון, נרגשים להזמינכם לבקר ולהתרשם ממתחם האירועים המטופח שלנו. בין השירותים המתקדמים אותם תמצאו בפיטאיה ניתן למנות: שני אולמות אירועים מעוצבים ומפוארים, שף פרטי המתמחה באוכל גורמה, סוויטה מפנקת ותודעת שירות גבוהה.

לקבלת פרטים נוספים ניתן לחייג לטלפון מספר 09-7677991.