חתונה רפורמית

הוא הציע לך נישואין, החלטתם להתחתן בחתונה רומנטית קרוב לבית, את תלבשי שמלה לבנה שאמא שלך שמרה לך מהחתונה שלה, ואתה תלבש טוקסידו מהודר עם עניבה אפורה. כל הפרטים האלה בהחלט חשובים, אך החתונה תהיה מושלמת רק אם היא תתנהל בצורה הנכונה ובמקום הנכון. רוצים לדעת מה המקום הנכון? יש כמה פרטים שצריכים לברר לפני.

חתונה רפורמית או מסורית, מה שתבחרו, מבחינתנו זה לא משנה. ראשית כל, עליכם לחשב כמה מוזמנים אתם רוצים שיחגגו איתכם, כמה אנשים יהיו מסביבכם כשתרקדו וכמה מנות תרצו שהאולם יתכונן אליהם. זה בעצם פרט חשוב שיוכל לעזור לכם לבחור את מקום חתונתכם ולצמצם את הרשימה הארוכה, חלק מהאולמות לא מוכנים לקבל על עצמם כמות גדולה של מוזמנים.

בנוסף, כדאי שתבדקו מה המיקום הגיאוגרפי בארץ שיתאים לרוב המוזמנים לחתונה, אם רובכם גרים בדרום הארץ כדאי לחגוג שם ולא לטרטר את כולם, אך אם כולם מפוזרים ברחבי הארץ – מומלץ לבחור מקום טוב באמצע, כך שיהיה נוח יחסית לכולם להגיע.חתונה רפורמית

חתונה רפורמית באולם מדהים

אם אתם מתכננים לחגוג את היום המרגש שבו תחליפו טבעות מתחת לחופה, באיזור השרון, הגעתם למקום הנכון, מדובר בפיטאיה – אולם האירועים הגדול ביותר באיזור השרון. אנו מזמינים אתכם לחוויה מושלמת אצלנו, המתחילה מרגע קבלת הפנים, עם האוכל הטעים שיגיע לאורחים עוד לפני החופה, ממשיך אל החופה ואל הריקודים, אל הקינוחים ועד הפרידה במגרש החנייה.

אנו מומחים באירועים מסוג זה ויודעים מהו המתכון המנצח שגורם לערב כזה להצליח ובגדול, בין אם מדובר בחתונה רפורמית ומודרנית או חתונה מסורתית כמו פעם, כנס או אירוע עסקי אנו נדאג להגשים את החלומות והרצונות שלכם בדיוק כמו שתרצו. צרו איתנו קשר וניפגש לדבר על כל הפרטים.