חתונה דתית

מאפייניה של חתונה דתית

לחופה ומסיבת החתונה משמעות גדולה בקרב הקהילה הדתית. החופה לא רק מסמלת את האיחוד המרגש שבין הגבר לאישתו והפיכת האישה ממותרת לכל אדם לאשת איש אחד אלא שהיא גם הצעד הראשון בתהליך הקמת המשפחה ובניית החיים המשותפים. חשוב לכם לערוך חתונה דתית הלכתית על פי כל חוקי המסורת? איתנו בפיטאיה תוכלו להגשים את כל המשאלות שלכם…

מה מבדיל חתונה דתית מחתונה אחרת?

הריגוש לקראת החתונה בחתונות דתיות הוא עצום גם בשל העובדה שלפני הטקס הרישמי לא סביר שהזוג האוהב התגורר יחד או אפילו נגע אחד בשני. לכן בניגוד לחתונות חילוניות יש לחתן והכלה הרבה למה לצפות וליל הכלולות הוא משהו אחר לגמרי…

מבחינות רבות חתונות דתיות אינן שונות מכל חתונה חילונית רגילה. אומנם הטקס עצמו עשוי להיות מעט שונה, אך עם זאת גם לזוג דתי יהיה חשוב שהמקום יהיה קודם כל יפה ונעים לעין. מסיבת החתונה היא ההזדמנות של החתן והכלה קצת להשוויץ בטעם הטוב שלהם בפני החברים והמשפחה ולהתגאות שבחרו באולם אירועים מרשים ומעניין.

כמו כן, חשוב שאולם האירועים יהיה קרוב לערים והאיזורים מהם צפויים לצאת מרבית האורחים לכוון החתונה. תמיד עדיף למצוא אולם באיזור מרכז הארץ או אולם בשרון, כך לכולם יהיו כבישים מובילים ומרכזיים לסוע בהם במקום לבחור באיזור נידח שיקשה על האורחים.

המקצועיות של הצוות, האמינות של בעלי המקום והיחס החם גם הם אלמנטים שמשחקים תפקיד חשוב במיוחד ולא משנה אם מדובר בחתונה דתית או לא, יש לוודא שאתם מקבלים אותם בכל מקום בו תבחרו.

גם בחתונות דתיות השמחה והריקודים הם חלק בלתי נפרד. ייתכן ורפרטואר השירים יהיה קצת אחר, אך אין ספק שבשום סגנון של חתונה אין להזמין שירותיו של תקליטן לא מקצועי או להסתמך על מערכת הגברה לא איכותית שמספק אולם האירועים.

מה שמאפיין כל חתונה דתית ולעיתים דווקא כן מבדיל אותה משאר החתונות היא כמובן הכשרות. מה זה אומר- אולם אירועים שהוא כשר? שיש לו תעודת כשרות עם חותמת מהרבנות, שהמזון בו כשר ושהוא איננו מקיים אף אירוע בשבת, ערבי שישי או חג.

אצלינו בפיטאיה לא תצטרכו לחפש את חברת הקייטרינג הכשרה בעצמכם. השף הידוע שלנו ישמח לשבת אתכם ולתכנן ביחד את תפריט הגורמה והכשר של החתונה שלכם. גם אם אתם מעוניינים בכמה מנות גלאט למספר מצומצם של אורחים, או שיש צורך רק במנות גאלט באירוע כולו, אין בעיה ונשמח להיענות לכל הדרישות שלכם.

אולם האירועים פיטאיה נמצא בסמוך למרכז הארץ ובאיזור כפר סבא, יש בו שני אולמות מרהיבים לאירועים גדולים או קטנים יותר, מערכות סאונד, מקרנים ומסכים מהאיכות הטובה ביותר שיש ואנו שמים במרכז כל לקוח ללא יוצא מן הכלל. בואו להנות ממחירים אטרקטיביים וממוניטין שאין שני לו!