אירועים קטנים

רוצים לחגוג בגדול אך באירוע קטן? מעוניינים לדעת כיצד ניתן לתכנן אירועים קטנים אך יחד עם זאת מפוארים, משמחים ומרגשים? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

להלן כל המידע לו אתם זקוקים אודות עריכת אירוע קטן ובלתי נשכח:

מי מאיתנו לא נהנה לתכנן שמחה כלשהי בחייו? בין אם מדובר בתכנון חתונה ובין אם מדובר בתכנון בר מצווה או בריתה, כולנו מחכים בהתרגשות רבה לאירוע המיוחל המסמל מאורע מרגש בחיינו. יחד עם זאת, בעוד שחלק מהאנשים מעוניינים לקיים חגיגות גדולות ורבות משתתפים, אנשים אחרים מעדיפים לחגוג עם מעגל קרובים מצומצם יותר.

הבחירה לקיים אירוע מצומצם וקטן לא צריכה להשפיע ולו במעט על תוכנו ועל מידת הצלחתו של האירוע. כיום, ניתן בהחלט ליהנות מגן או אולם אירועים יוקרתי ומוביל, המאפשר לקהל לקוחותיו לקיים חגיגה איכותית מבלי לדרוש ממנו לעמוד בכמות מוזמנים מוגזמת ומחייבת.

עריכת אירועים קטנים – זה כל הקסם

כאמור, הבחירה לקיים אירוע אינטימי באולם אירועים קטן אינה אמורה להשפיע על איכות האירוע עצמו. בעוד שישנם גני אירועים ואולמות מסוימים המחייבים את קהל לקוחותיהם להזמין כמות בלתי נתפסת של מוזמנים, ישנם מתחמי אירועים אחרים, המבינים את רצונם של הלקוחות לחגוג בקרב יקיריהם בלבד. לכן, אף אדם המעוניין לקיים אירוע אינו צריך להתפשר ולהזמין את כל החבר'ה מהתיכון או מהצבא, אלא ביכולתו להזמין אך ורק את מי שחשוב לו לחגוג עמו.

בניגוד למשוער, ישנם יתרונות לא מבוטלים לבחירה לקיים אירוע קטן;

ראשית, ישנו הערך המוסף המתקבל מהזמנת אנשים קרובים, אשר באמת ובתמים מעוניינים ליטול חלק בחגיגה.

שנית, החיסכון האדיר בסכומי כסף לא מבוטלים מהם הייתם נאלצים להיפרד על מנת להזמין אורחים רבים, מאפשר לכם להשקיע במגוון אטרקציות שונות עליהן תמיד חלמתם.

בנוסף, ככל שתקפידו לחגוג בקרבת אורחים קרובים, כך תוכלו לאפשר לעצמכם לחוש יותר בנוח וליהנות עד הסוף מהשמחה שלכם.

אירועים קטנים – בחירת מתחם לעריכת האירוע

אין כל ספק כי אחד הקשיים הבולטים ביותר בעריכת אירוע הינו בחירת מתחם האירועים. ישנם גורמים לא מעטים המשפיעים על בחירת המתחם כשהבולטים בהם הינם:

אפיון סוג האירוע:

הקפידו לבחור במתחם אירועים המסוגל לערוך את סוג האירוע עליו תמיד חלמתם. לשם כך, עליכם לכתת רגליים ולצאת אל מסע החיפוש – עד למציאת מתחם האירועים, איתו תחושו כמה שיותר בנוח.

נתוני מתחם האירועים:

גורם משמעותי וחשוב נוסף הנוגע אל בחירת מתחם האירועים – הינו נתוני המקום: האם מדובר בבית עסק מוכר? האם המתחם פועל באמצעות רישיון עסק חוקי? לצערנו, אנשים רבים מצאו עצמם זמן קצר לפני האירוע ללא מתחם, היות וזה האחרון נסגר בעקבות הפעלה לא חוקית. לכן, ההקפדה על בחירת מתחם בעל רישיון חוקי היא הקפדה בעלת חשיבות ראשונה במעלה.

מה כלול בעסקה:

בררו מהם השירותים אותם מציע מתחם האירועים בתוך חבילת הבסיס ומהם השירותים עליהם תאלצו לשלם בנפרד. כך, תוכלו להבטיח לעצמכם שקט נפשי נוסף ולמנוע מעצמכם חששות כספיים רבים.

מפגש טעימות:

לטיב המזון המוגש במהלך האירוע ישנה השפעה עצומה על מידת הנאתם של האורחים. על כן, כדאי לקיים פגישת טעימות מסודרת, על מנת לוודא את טיב המזון המוגש במתחם האירועים. אל פגישת הטעימות כדאי להגיע בליווי קרובי משפחה או חברים קרובים וכך לקבל חוות דעת אובייקטיבית וכנה.

אקוסטיקה:

האקוסטיקה שבמתחם האירועים משחקת אף היא תפקיד משמעותי במידת הנאת האורחים במהלך האירוע; בעוד שחלק מהאורחים משתוללים על הרחבה, חלק אחר מהאורחים מעוניין לשבת מסביב לשולחן ולשוחח עם קרוביו. במידה והאקוסטיקה במתחם האירועים אינה מאפשרת קיום שיחה נינוחה, הנאת האורחים הללו תיפגם במידה רבה.

שעת סיום האירוע:

בטרם אתם חותמים עם נציגי מתחם האירועים על חוזה לקיום אירוע, בררו מהי שעת סיום האירוע הקבועה בחוזה ומהו הסכום אותו תאלצו לשלם בעבור חריגה מהשעה המוסכמת. כך תוכלו למנוע מעצמכם אי נעימות רבה העלולה לנבוע כתוצאה מדרישה לתשלום נוסף.

תאורה והגברה:

בררו מידע אודות ציוד ההגברה והתאורה של מתחם האירועים. ודאו כי מדובר בציוד מקצועי וחדשני, אשר יאפשר לכם ולאורחיכם ליהנות מסאונד ומתאורה איכותיים. בנוסף, בררו את גובה התשלום בעבור שירותי ההגברה והתאורה.

אודות פיטאיה

מתחם האירועים פיטאיה ממוקם בלב אזור השרון ומציע לקהל לקוחותיו לקיים אירועים מפוארים, קטנים כגדולים.

לנוחות לקוחותינו, אנו מפעילים שני אולמות אירועים בשרון – אולם אירועים גדול המיועד ל-800 אורחים, לצד אולם אירועים קטן המיועד ל-250 אורחים.

אנו גאים להזמין אתכם לבוא ולהתרשם מהעיצוב המרשים, מאוכל הגורמה ומרמת השירות הבלתי מתפשרת שלנו. לקבלת פרטים נוספים ניתן לחייג לטלפון מספר 057-9419195.