אולמות אירועים בשרון

כשמתחילים לתכנן אירוע גדול מתייעצים תמיד עם בני משפחה וחברים רבים. מישהו ימליץ על גן אירועים כזה או אחר, אחר יזהיר אתכם מפני קייטרינג מסויים וכו' וכו'.

מיתוסים נפוצים על אולמות אירועים בשרון

מרוב עצות כבר איבדתם לגמרי את הראש ואתם לא זוכרים בכלל מה רציתם מלכתחילה וממה ביקשתם להמנע. בואו ונעזור לכם להפריך כמה מהמיתוסים המוכרים אודות אולמות אירועים בשרון.

אולם אירועים בשרון וכן מקומות לאירועים בשרון – מה נכון ומה לא נכון?

איזור השרון זה רחוק – לא כולם מכירים היטב את הארץ הקטנה שלנו ויש שעלולים לחשוב כי איזור השרון; כפר סבא, רעננה ועוד מרוחק מהמרכז. למעשה, המרחק מכפר סבא לתל אביב הוא כ- 25 קילומטר בלבד והכבישים המובילים אליה נוחים ומרכזיים ביותר.
בשרון יש רק גנים ושדות – לא כל כך אוהבים את הגנים הפתוחים החשופים לגשם, לקור ולחום? בשרון ישנם אולמות סגורים בדיוק כמו שיש גנים לא מכוסים, אם לא יותר. אולם אירועים בשרון שיהיה סגור כמו שלנו בפיטאיה יפתור לכם את ההתלבטות האם להתחתן או לקיים אירוע אחר בתקופת הקיץ או בחורף שכן הטמפרטורה בו נשמרת זהה לכל אורך השנה.
בשרון הכי יקר – באיזור השרון לא יקר יותר משום מקום אחר בארץ. כמו כל גני האירועים שברחבי המדינה, גם אולמות אירועים בשרון יוצאים בדילים מפתיעים כל הזמן ובמחירים אטרקטיביים לאורך כל השנה על מנת לעמוד בתחרות המרובה שקיימת בשוק. מנסים לחסוך כמה שיותר? הפיקו את האירוע בדיל משתלם שיכלול תקליטן, צלם, קייטרינג וכדומה אותו אנו יכולים להציע לכם בקלות!
השרון לא מתאים לשומרי מסורת או דתיים – באיזור השרון מגוון של אולמות אירועים כשרים שמסוגלים לספק אירועים כשרים למהדרין ואפילו בכשרות גלאט. לא תאמינו כמה טעים יכול להיות מזון כשר! מהרו והגיעו אלינו לפיטאיה לערב טעימות שלא מהעולם הזה…
בגלל השדות, אין רשיונות עסק – טעות גמורה. אומנם יש מקומות לאירועים בשרון שאינם חוקיים משום שהם יושבים על שדות פתוחים ופרדסים, אך אצלינו המצב שונה לגמרי. על רשיון העסק שלנו לא ניתן לערער ואנו מתכוונים לעבוד ולהפיק לכם אירועים קסומים עוד שנים רבות.
לא לאירועים קטנים – נתחיל בכך שאין צורך לבחור בין אולם אירועים קטן בשרון או גדול, אולם האירועים שלנו מתחלק למעשה לשניים ומשום כך ניתן לקיים אצלינו כל אירוע בכל גודל. האולם הגדול יכול לארח כ-800 איש והקטן יותר נועד לאירועים קטנים יותר של 250 איש.
כך שזה לא משנה על איזה אירוע אתם חושבים; בריתה או בת מצווה, ברית או בר מצווה, חתונה גדולה ומפוארת או מצומצמת ואינטימית, פיטאיה יכולים להגשים כל פנטזיה שלא תהיה לכם!
רק לאירועים משפחתיים – באולם האירועים פיטאיה שבכפר סבא ניתן להפיק כל אירוע וגם אם אין לו שום קשר למשפחה או למסיבות פרטיות. כנסים ואירועים עסקיים על כל סוגיהם שנערכים אצלינו הם מהידועים ביותר שיש. נשמח לייעץ לכם גם לגבי אטרקציות לאירוע ועל הפקת כנס עסקי מוצלח.
באולמות גדולים יש תחושת ניכור – מה שיכריע את הכף לגבי האווירה והתחושה שתקבלו כאשר תכנסו לאולם אירועים מסויים הם שני גורמים עיקריים: העיצוב והצוות.
כל אולם צריך להיות מושקע ומעוצב בדרך ייחודית לו וכמובן שכולם מעוניינים באולם מרשים ויוקרתי. אך העובדה הזו אינה מעידה כלל על תחושת קור או מחסור בחום ויחס אישי. ללא הקשבה לכם ולצרכים המיוחדים שלכם, לא נוכל להעניק לכם בדיוק את מה שחלמתם עליו, והלא זוהי מטרתינו הראשונה והיחידה… זה לא משנה אם תבחרו מקומות לאירועים בשרון או במרכז הארץ, מה שחשוב זו האיכות, זה השירות וזו החתונה שבסופו של דבר תהיה לכם – בכל זאת פיטאיה מנצחים.

אולמות אירועים בשרון זה אנחנו!

חיפשתם עד היום אולם אירועים בשרון? פיטאיה מתפקד כאולם חדש לגמרי, עם חדשנות מדהימה ואיכות ללא פשרות – בואו ונוכיח לכם שאנו עומדים מאחורי כל מילה ומילה. צרו איתנו קשר למספר הטלפון שלנו 057-9419195 ונקבע להפגש על כוס קפה כבר בימים הקרובים. זיכרו, עם כל יום שאתם מהססים, עוד תאריכים נתפסים…