אולם חתונות

זהו זה, הגיע הרגע הגדול שבו החלטתם להתחתן, וכל מה שנשאר לכם לעשות זה רק לחכות ליום המיוחד הזה, היום שבו תעמדו מתחת לחופה, תשבעו אמונים אחד לשניה ותתחילו את חייכם המשותפים. בחרתם כבר אולם חתונה? אם לא, הגעתם למקום הנכון ונשמח לכוון אתכם ברגעים האחרונים שלפני הבחירה הגדולה.

ההחלטה על אולם חתונות שיהפוך את האירוע שלכם לאחד מסוגו זו החלטה לא פשוטה, אך כשעושים את כל הבירורים הרלוונטיים, ההחלטה בקלות יכולה להיות חוויה נעימה ומוצלחת.

אתם בטח כבר יודעים כמה מוזמנים בערך תרצו להזמין, ומה יהיה גודלה של החתונה שלכם. אם כמות המוזמנים היא קטנה, כדאי שתיקחו מקום שמתאים לאירועים קטנים ולא אולם גדול מדיי, ובמידה ואתם מתכננים חתונה גדולה כדאי שתיקחו אולם גדול מספיק כך שלא יהיה צפוף.

כדאי להחליט גם על התקציב שאתם מוכנים להשקיע ביום הגדול שלכם – שמלת הכלה, החליפה, הקייטרינג, הצלמים ועוד המון. בכל מקרה, גם אם תשקיעו תקציב גדול באולם שלא יבין את הרצונות שלכם, הכסף יתבזבז לחינם. אפשר לארגן חתונה בלתי נשכחת שתשאיר את האורחים פעורי פה ואתכם מרוצים עד השמיים כשבוחרים את האולם הנכון.אולם חתונות פיטאיה

אולם חתונה כמו בחלומות

על מנת שבאמת תצליחו להגשים את החלומות שלכם, עליכם לעשות בחירות נכונות –

החתונה צריכה להיות ממוקמת באיזור גיאוגרפי שקרוב יחסית למוזמנים שמתכוונים להגיע, נסו להקל על רובם. אם אתם ועיקר המוזמנים גרים באיזור השרון, מן הסתם שכדאי לכם לבחור אולם חתונות באיזור זה.

מה התאריך בו תרצו לחגוג? מומלץ לבדוק לפני הכול שהאולם שבו אתם מעוניינים פנוי ביום הזה ושאין שום הגבלות כלשהן בנוגע לתאריך הספציפי הזה. זה יהיה מאוד מאכזב לתכנן הכול ולגלות שאתם צריכים לקיים את החתונה בתאריך אחר ממה שתכננתם.

בנוסף, אחד הדברים היותר חשובים הוא האוכל שיוגש באירוע – האם האולם משתמש בקייטרינג חיצוני או שיש לו שף פרטי. מומלץ לבדוק שמשתמשים בחומרי גלם טריים ואיכותיים, ואם חשובה לכם הכשרות – בדקו גם את הנושא הזה. האם תבחרו בחתונה מסורתית, חרדית, או אולי חתונה רפורמית?

פיטאיה – אולם חתונות בשרון

אתם יכולים להיות רגועים, מצאתם אולם חתונה בדיוק כפי שחלמתם, הצוות המקצועי שלנו וביניהם צוות המלצרים חייכן ומקצועי וישמח לעמוד לשירותכם לכל בקשה ורצון שיצוצו והתחום הקולינרי שלנו רחב ומגוון. צרו איתנו קשר בהקדם!