אולם אירועים

מחפשים אולם אירועים לאירוע הבא שלכם? זו באמת נשמעת משימה לא פשוטה ויש הזדמנות אחת לעשות את החתונה שלכם בצורה הטובה ביותר.

איך בוחרים?

דבר ראשון, עליכם להחליט על כמות המוזמנים שתרצו בחתונה שלכם. אם סכום המוזמנים הוא גדול, מן הסתם שתצטרכו אולם שיכול להכיל כמות כזו, ואם אתם חושקים בחתונה מצומצמת עם חברים קרובים ומשפחה, תצטרכו לבחור במקום מתאים.

דבר שני, החליטו על המיקום הגיאוגרפי שבו תרצו שהחתונה תתקיים. מומלץ לבחור מקום שקרוב יחסית לרוב המוזמנים, על מנת שהחתונה שלכם לא תהווה "נטל" על האורחים ושיוכלו להגיע בקלות. פרט חשוב נוסף, הוא התקציב שאתם מוכנים להשקיע בהפקת החתונה שלכם .

אחרי שהחלטתם על שלושת הפרטים האלה, כבר צימצמתם את האפשרויות שלכם והעבודה עכשיו הרבה יותר קלה, תבחרו לעצמכם 2-3 אולמות שנראים לכם במיוחד ואיתם תמשיכו הלאה לבדיקות נוספות.אולם האירועים פיטאיה

החליטו על העונה שבה תרצו להתחתן, ואולי גם על תאריך כלשהו שמרגיש לכם נכון, ובדקו איזה אולם אירועים מבין האולמות שבחרתם פנוי ביום הזה, לא תרצו להתחיל לתכנן את כל הפרטים ופתאום לגלות שהערב המיוחד שלכם כבר תפוס.

קבעו פגישת היכרות עם המקום שכוללת בתוכה גם טעימה של המנות המוגשות וכן צפייה בהתנהלות צוות המלצרים וצוות האירגון בשעת אמת, מומלץ שתבחנו את הסדר והניקיון לאורך כל הערב. תוכלו להתבונן מהצד באיך האירוע שלכם סביר להניח יראה ומה האורחים שלכם ירגישו במהלכו אם תחליטו לסגור עם האולם הנ"ל.

לפני חתימה על החוזה אתם חייבים לבדוק שקיים לעסק רישיון. גם אם התאהבתם במקום עד מעל הראש, לא כדאי לחתום על חוזה ללא הרישיון, גורל האירוע שלכם תלוי בזה.

לאחר שתבחרו אולם שמוצא חן בעיניכם מכל הבחינות, תרכיבו יחד עם המארגנים את התפריט – מומלץ לקחת בחשבון גם מנות צמחוניות לאלו שלא אוכלים בשר או ששומרים, וגם מנות שמתאימות לילדים, כך שכל אורח באולם ימצא את עצמו ויהיה מרוצה.

פיטאיה אולם אירועים

מתחם האירועים שלנו בפיטאיה מתאים גם לאירועים קטנים וגם לגדולים, אנו גאים בצוות האירגון שלנו שילווה אתכם מתחילת האירוע ועד סיומו במקצועיות, אדיבות וכמובן עם חיוך. צרו איתנו קשר על מנת לקבל אירוע בלתי נשכח!