כנסים

לכל אחד מאיתנו שאחראי על אירגון כנסים ואירועים במסגרת עבודתו, יצא לא פעם להתלבט היכן כדאי לעשות את האירוע הבא, מה צריך לשפר מהאירוע הקודם, מה היה חסר ועוד. כמובן שכל חברה היתה רוצה לארגן כנס מא' ועד ת' בצורה הטובה ביותר, שלא תשאיר מקום לביקורת רעה. אירועים כאלו הם בדר"כ "פגישות" חשובות שאמורות להותיר רושם טוב, בין אם זה על הלקוחות העסקיים או על העובדים בחברה.

המקום המושלם לאירוע

החיפושים אחרי המקום המוצלח ביותר לאירוע העסקי שלכם יכולים להיות ממושכים, ואתם עלולים למצוא את עצמכם נופלים שוב ושוב, אך כשתבדקו את הדברים הנכונים לפני הבחירה תוכלו בקלות להצליח בכך. לכל חברה חשובים היבטים אחרים במסגרת בחירת המקום וזה מאוד אינדיודואלי, אך יש דברים עיקריים שרצוי שתבדקו במידה ואתם רוצים לארגן אירוע מוצלח.כנסים בפיטאיה

כנסים ואירועים חברתיים

במידה ואתם מתכננים כנס מקצועי, שאליו יוזמנו הלקוחות שלכם ותרצו להרצות או לנאום בו, תצטרכו לסגור עם מקום שיש בו את האמצעים המתאימים ואת המכשירים החשמליים שדרושים לכם לשם כך – כמו מיקרופון, מערכת הגברה, מסכים ומקרנים וכו'. כשמארגנים כנסים עסקיים חשוב לבחור ציוד מקצועי ומתקדם, כדי שלא יקרו דברים לא נעימים במהלך ההרצאה או הנאום.

במידה וגורם האירוע הוא גיבוש חברתי או הוצאה מהשגרה, כדאי שתבחרו אולם כיפי, עם אטרקציה כלשהי, עם אוכל נהדר או תפריט שתרכיבו בעצמכם. מסיבת ריקודים באולם כלשהוא יכולה להיות פיתרון מעניין. לא חשוב איזו אטרקציה תבחרו, העיקר שכל האנשים יצאו מהשגרה, יהנו ויטפחו חוויות אחד עם השני כך שהאווירה במקום העבודה תהיה נעימה וקלילה יותר ויווצרו חברויות.

לא משנה איזה אירוע אתם מתכננים, הפקת כנסים ואירועים חברתיים, מומלץ לחשוב על האיזון בין כל מה שיקרה – אם מדובר בהרצאות ונאומים, כדאי לעשות הפסקה של אוכל טוב, אולי הרמת משקה ורק אז לחזור אל שיגרת הרצינות, על מנת לשמור על ריכוז ועירנות וכמובן לא לשעמם את האורחים חס וחלילה.

בואו לערוך כנס אצלנו בפיטאיה

אם אתם מתכננים אירוע עסקי כזה בקרוב, אנו ממליצים לכם לקחת אותנו בחשבון. אנו בפיטאיה נשמח לארח אתכם עם הציוד והצוות המקצועי שלנו, ולעמוד לצידכם מרגע ההחלטה עד תום האירוע. שיהיה אירוע מוצלח!