הפקת כנסים

כשמדובר בהפקת אירועים וכנסים למקום העבודה, זו משימה בהחלט לא פשוטה. אנחנו תמיד נרצה שהאירוע יעבור בדיוק כמו שתיכננו, בלי פאשלות מיותרות ובלי בושות, שהמיקרופון יעבוד כמו שצריך והרמקולים לא יחרקו.

הפקת כנסים ואירועים

ישנם המון מקומות אירועים שעורכים אצלם גם כנסים מקצועיים, אז איך אפשר לדעת שהמקום מתאים לנו ולכנס שאנו מתכננים?

ראשית כל, עליכם לבדוק שהמקום מיועד לאירועים כאלו, שהוא מצוייד במערכות מתקדמות של הגברה ותאורה, שישנו מיקרופון ומקרן או מסך אם תצטרכו, וכל שאר המכשירים הטכנולוגיים. חשוב לבדוק שכל המכשירים פועלים ותקינים ושכמובן קיים במקום צוות מקצועי שיוכל לעזור לכם בכל שאלה או בעיה הקשורה לנושאים הנ"ל.הפקת כנסים

הרבה יותר כיף לעשות את הכנסים והישיבות האלו במקום אחר, מחוץ לחדר הישיבות של המשרד, להתאוורר קצת ולהפוך את האווירה העסקית הרגילה לאווירה יוקרתית ומעוצבת, שתשדר את המקצועיות שלכם ללקוחות לעתיד וללקוחות הקיימים שלכם.

כל מי שאירגן אי פעם כנס למקום עבודתו יודע שהפקת כנסים זו חתיכת משימה, קשה לרצות את כולם, ותמיד אחר כך מגיעות הביקורות – טובות ורעות. אך כשעושים את האירוע בשיתוף מרכזי כנסים שמיועדים למטרה הזו ומוכנים לכל בעיה שתצוץ – הביקורות שמגיעות הן רק טובות. כשתחליטו לעשות את האירוע העסקי שלכם עם פיטאיה, תכינו את האוזניים שלכם לביקורות טובות ושבחים.

חלק חשוב בכל האירועים, בין אם הם עסקיים או חברתיים, הוא האוכל. אדם שאוכל טוב יכול להיות רגוע, להתרכז בעיקר ולחשוב כמו שצריך, וכמובן שהוא פתוח לרעיונות חדשים ולהצעות. תבחרו את התפריט שתרצו, השף שלנו בפיטאיה ישמח לעשות את האירוע שלכם ליוצא מן הכלל מבחינה קולינרית, ושאר הצוות יתרום את חלקו לשאר היבטי האירוע.

הפקת כנסים יכולה להיות תהליך נחמד, כשמערבים את הצוות הנכון לכך. אצלנו בפיטאיה תוכלו למצוא פיתרונות לכל השאלות שלכם ואת האירוע המוצלח ביותר שתוכלו להשיג. צרו קשר!