זוג אוהבים המקים בית בישראל זה אירוע מרגש ומיוחד. גבר ואישה נודרים נדרים האחד לשנייה תחת חופה, כדת משה וישראל, יוצרים משהו משותף וייחודי שהינו מרכיב מהותי בתרבות העם היהודי. אין מקום טוב יותר לחגוג בו מפיטאיה.
מתחם האירועים פיטאיה מאפשר לזוגות האוהבים לקיים אירועים מכובדים וצנועים מבלי לוותר על אווירת היוקרה והקסם. במקום שני אולמות אירועים מעוצבים, תפריט כשר עשיר ומגוון, ציוד תאורה והגברה מהמתקדמים בעולם, אפשרות לקבל שלל שירותים נלווים כגון תקליטנים, צלמים ומעצבים בחבילה אחת. כל אלו הופכים את פיטאיה לבחירה המושלמת.

המתחתנים בפיטאיה נהנים מליווי אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר, מצוות מיומן ומנוסה, כיאה למקום שצמח מתוך שותפות של שף ובוגר ניהול אירועים במכללת Dan, שניהם בעלי הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח, ניסיון של שנים בתחום האירועים ומוניטין ללא רבב.
אצלנו כל לקוח הוא חשוב, לכן בעלי המקום מעורבים בכל צעד באירוע, כדי לתרום לכם מניסיונם הרב בתחום האירועים. אין זה משנה מה התקציב שלכם, צוות פיטאיה ייתן לכם מגוון פתרונות ואפשרויות לקיום אירוע מוקפד, מכובד ומותאם אישית.

עומדים להתחתן? קבעו עמנו פגישת היכרות ובואו להתרשם מעולם האפשרויות העומד לרשותכם במתחם פיטאיה, מתחם האירועים הגדול מסוגו באזור השרון.