חתונה קטנה

מעוניינים לערוך חתונה קטנה? מחפשים מקום קטן לחתונה שלכם? רוצים לדעת כיצד ניתן לחגוג אירוע קטן ללא פשרות? הגעתם למקום הנכון!

כל המידע אודות עריכת חתונה קטנה

תקופת תכנון החתונה היא ללא ספק תקופה הדורשת הכנות רבות ועמידה במשימות לא מעטות; לצד הפנייה אל שירותי הרבנות, חיפוש שמלת הכלה וחליפת החתן, יש גם צורך למצוא מתחם אירועים איכותי לערוך בו את החגיגה הגדולה. הבעיה מתחילה כאשר זוגות רבים מגלים כי מתחמי אירועים לא מעטים דורשים מהם להזמין כמות אסטרונומית של מוזמנים למרות שהם חיפשו מקום לחתונה קטנה.

על אף דרישה לא הגיונית זו של מתחמי אירועים שונים, ישנם גם מתחמים לא מעטים המבינים ומכבדים את זכותם של קהל לקוחותיהם להזמין אך ורק את אותם האנשים שברצונם לראות ביום הגדול שלהם. על כן, אל לכם להיבהל מדרישות כמות מוזמנים אלה או אחרות, ביכולתכם למצוא בהחלט אולמות אירועים בפתח תקווה, רעננה או בשרון, שיהיו איכותיים ויאפשרו לכם לחגוג כרצונכם.

בחירת מתחם אירועים לעריכת חתונה קטנה

על מנת למצוא את אולם חלומותיכם עליכם לעקוב אחר מספר כללי זהב, אשר יאפשרו לכם להיחשף אל מתחמי האירועים המובילים ביותר בארץ:

הכנת רשימת מוזמנים ראשונית וסינון מתחמי האירועים:

בטרם אתם ניגשים אל מתחם אירועים זה או אחר, עליכם להכין רשימה מסודרת של כמות האורחים המשוערת שלכם. לאחר הכנת הרשימה תוכלו לייעל את חיפוש האולם ולגשת אך ורק אל המקומות הרלבנטיים לכם. אם אתם מחפשים מקום קטן לחתונה שלכם – כדאי ללכת מראש על מקומות שעושים אירועים קטנים.

במהלך הפנייה אל מתחמי האירועים השונים, עליכם לבחון את מידת התאמת המתחם אל אירוע החלומות שלכם. לדוגמא – אם תמיד חלמתם על אולם אירועים סגור ומוקפד, עליכם לפנות אך ורק אל מתחמי אירועים מקורים ויוקרתיים.

בירור כמה שיותר פרטים על מתחם האירועים:

בעת קיום הפגישה עם נציג מתחם האירועים, יש לשאול מספר שאלות מהותיות וחשובות. שאלו את נציגי המתחם אודות הותק שלו ואודות רישיון העסק אותו הוא מחזיק. במידה ונאמר לכם כי המתחם אינו פועל באמצעות רישיון עסק חוקי, עליכם לקום וללכת. כך תוכלו להימנע מעגמת הנפש הכרוכה במקרה ובו מתחם האירועים ייסגר זמן קצר לפני האירוע.

הכל כלול?

בקשו מנציגי מתחם האירועים הצעת מחיר סופית ומפורטת, הכוללת בתוכה את כל השירותים השונים המרכיבים את המחיר. במידה ואתם מעוניינים להוסיף שירותים נוספים אשר אינם כלולים במחיר, עליכם לברר את עלותם המדויקת מבעוד מועד.

פגישת טעימות:

בקשו מנציגי המתחם לערוך לכם פגישת טעימות מסודרת עוד בטרם החתימה על החוזה. כך תוכלו לוודא כי רמת המזון משביעת רצון. אל פגישת הטעימות עצמה כדאי להגיע בליווי ההורים או בליווי חברים טובים, אשר לא יהססו להעניק לכם חוות דעת עניינית.

עיצוב:

למרות שאתם בוחרים מקום לחתונה קטנה, הוא אמור להיות מדהים ומעוצב בדיוק כמו בחתונה גדולה. בררו מהם שירותי העיצוב הכלולים בחוזה ומהו הסכום הנוסף אותו תצטרכו להשקיע בעיצוב נוסף. בעוד שישנם מתחמים המעניקים שירותי עיצוב מינימאליים בלבד במסגרת החוזה, מתחמים אחרים מעניקים חבילת עיצוב נרחבת יותר.

אקוסטיקה במתחם:

בכל אירוע ואירוע ישנם אורחים רבים אשר אינם מעוניינים לרקוד ולהשתולל, אלא לשוחח עם קרובים ומכרים – אותם הם פוגשים במסגרת האירוע. לכן, כדאי לוודא כי מתחם האירועים בנוי באופן חכם, המאפשר לאותם האורחים לשוחח בנעימות.

גם בבחירה של מקום קטן לחתונה – יש אותיות קטנות

לפני שאתם חותמים על הסכם לעריכת אירוע חתונה קטנה במתחם אירועים זה או אחר, עליכם לקרוא היטב את האותיות הקטנות. בין הסעיפים השונים אליהם כדאי לשים לב, ניתן למנות את סעיף שעת סיום האירוע, מחיר ההגברה והתאורה, שכר המלצרים והברמנים ועוד.

במידה ומשהו אינו ברור לכם בחוזה, אל תהססו לשוחח עליו עם נציגי המתחם.

מתחם האירועים פיטאיה – מקום לחתונה קטנה וגדולה

מתחם האירועים שלנו ממוקם לנוחות האורחים בלב ליבה של אזור השרון. אנו מציעים לקהל לקוחותינו שירותים איכותיים ומתקדמים, הכוללים מזון גורמה, מערכת הגברה ותאורה מקצועית, סוויטה מפנקת, שני אולמות מעוצבים ומפוארים ועוד.

נשמח לערוך בעבורכם את אירוע חלומותיכם ולהעניק לכם את הטוב ביותר!

לקבלת פרטים נוספים ניתן לחייג לטלפון מספר 09-7677991.