אולמות כנסים בפתח תקווה

אולמות כנסים בפתח תקווה והסביבה שאסור לפספס!

חושבים שאולמות אירועים זה רק חתונות ובר מצוות? לא בהכרח. גם סוגים של כנסים ואירועים עסקיים ניתן לקיים באולמות המשמשים לאירועים פרטיים וזאת בהנחה שבעלי המקום מנוסים בהפקות מסוג שכזה. אז אם אתם מתכננים כנס ענק או מצומצם, כדאי לכם לבדוק גם לגבי אולם כנסים בפתח תקווה או אולם כנסים בשרון ולהגיע אלינו לפיטאיה!

אולם כנסים בפתח תקווה והאזור – פיטאיה

האם אתם יודעים איך מארגנים כנס בצורה מוצלחת ומה צריך אולם האירועים לספק לכם לשם כך?אם אתם לא בטוחים בכך, זה בסדר. רוב אנשי העסקים לא מבינים דבר וחצי ודבר בארגון כנסים מקצועיים וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה! אנו בעלי הניסיון נעניק לכם ליווי צמוד בכל שלב ונייעץ לכם לגבי תזמון הגשת הכיבוד, הנאומים והקרנת המצגות, תכנון מקומות הישיבה וכדומה.אולם כנסים בפתח תקווה

הנה כמה מהמערכות והשירותים האיכותיים מהם תזכו ליהנות באולם האירועים שלנו:

מסכים להקרנה – במרבית הכנסים יש צורך לשלב בנאומים גם מצגות, סרטים קצרים וכדומה והדרך לעשות זאת היא באמצעות מסכים ומקרנים גדולים שכל אחד יוכל לצפות בהם ממקום מושבו.

מערכות שמע והגברה – חלק גדול מהעניין הוא גם לוודא שהנואם נשמע כמו שצריך וקולו מגיע גם למקומות המרוחקים באולם. אחרי הכול, מהות הכנס היא הנאומים ונשיאת הדברים של מארגני האירוע. לכן למערכות ההגברה והסאונד חלק חשוב מאוד בארגון של כל כנס ויש להקפיד על הטוב ביותר.

קייטרינג כשר גורמה – וכמובן שאי אפשר לשרוד כנס בתוך אולם כנסים בפתח תקווה על בטן ריקה. בואו לטעום ממנות נהדרות וכשרות של השף המקצועי והמיומן שלנו כאן בפיטאיה.

אולמות מרווחים – חשוב לפזר את הכיסאות ולהציב את המקרנים כך שיהיה לאורחי הכנס נעים ונוח מבלי להרגיש מחנק או צפיפות. בפיטאיה תוכלו לבחור בין 2 אולמות את האחד שיתאים למספר המשתתפים.

למצוא אולמות כנסים בפתח תקווה והאזור זה קלי קלות!

פירטנו לכם כאן חלק קטן מרשימה ארוכה של שירותים מצויינים אותם אנו מעניקים לכל אחד מהלקוחות שלנו. רוצים לשמוע עוד? בואו להתרשם מהצוות המנוסה שלנו עוד היום בפיטאיה שבכפר סבא!