אולמות אירועים מרכז

עומדים להינשא? מחפשים אולמות אירועים חתונה? אנו במתחם האירועים פיטאיה שמחים להזמינכם אל מתחם האירועים המפנק והמעוצב שלנו!

חיפוש אולמות אירועים מרכז הארץ

כל זוג העומד להינשא יעיד כי אחת ההחלטות החשובות ביותר בעת תכנון חתונה הינה בחירת אולמות אירועים חתונה. על כן, הצעד הראשון אותו יש לבצע בתקופת האירוסין הינו פנייה אל מספר מתחמי אירועים מובילים ועריכת מפגש היכרות והתרשמות עימם.

במהלך פגישת ההיכרות עם נציגי המתחם יש לברר כמה שיותר פרטים אודות מתחם האירועים עצמו. בין הפרטים המהותיים אותם יש לוודא ניתן למנות: ותק מתחם האירועים, רישיון העסק שלו, תעודת כשרות, שירותים נלווים כגון עיצוב אירועים ועוד.

כיצד בוחרים אולמות אירועים חתונה?

היות ואירוע החתונה הוא אירוע של פעם בחיים, ישנה חשיבות גבוהה לבחירת מתחם אירועים המסוגל לענות על הציפיות שלכם ולהגשים את החלומות שלכם. לדוגמא – זוג אשר חלם תמיד על חתונה יוקרתית, מפוארת ומקורה, צריך למקד את החיפוש שלו בהתאם ולפנות אך ורק אל מתחמי אירועים סגורים ומטופחים.

לעומת זאת, זוג אשר חולם על אירוע חתונה בטבע צריך למקד את החיפוש שלו אף הוא ולפנות אל גני אירועים פתוחים או אל שמורות טבע המאפשרות קיום אירועים פרטיים באופן מסודר וחוקי.

על מה כדאי לשים את הדגש בעת ביצוע פגישת ההיכרות עם מתחם האירועים?

אל הפגישה אותה קבעתם לאחר הפנייה אל אולמות אירועים מרכז הארץ – כדאי להגיע בליווי ההורים או בליווי חברים טובים אשר אינם מתביישים לומר את דעתם הכנה. במסגרת הפגישה, יוצג לכם אולם האירועים ותפריט המזון לשם התרשמות כללית.

לאחר מכן, תופנו אל משרדו של נציג המתחם, אשר יספק לכם פרטים נוספים אודות עלות האירוע ואודות השירותים השונים הכלולים בהצעת המחיר. זה הזמן לשאול את השאלות שעל ליבכם, לדוגמא – בררו פרטים אודות כמות המוזמנים המינימאלית שעליכם להזמין, אודות שירותי העיצוב הנלווים ואודות שכר המלצרים והברמנים.

מתחם האירועים פיטאיה

מחפשים מתחם אירועים מפואר ואיכותי במרכז הארץ? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! אנו בפיטאיה נרגשים להזמינכם לבוא ולהתרשם ממתחם האירועים המוקפד שלנו, מהמזון האיכותי, מהעיצוב המרהיב וממגוון השירותים הנלווים אותם אנו מציעים!

לקבלת פרטים נוספים ניתן לחייג לטלפון מספר 09-7677991.