אולמות אירועים בהרצליה

מתכננים אירוע שמחה? מחפשים אולמות אירועים בהרצליה ובשרון כולו? מתחם האירועים פיטאיה שבשרון גאה להציג לקהל לקוחותיו את השירותים האיכותיים והמתקדמים ביותר שבעולם האירועים!

כיצד לבחור אולם אירועים בהרצליה?

אחד הגורמים המשמעותיים ביותר בעת תכנון אירוע הינו בחירת מתחם אירועים מתאים. בעוד שמתחמי אירועים רבים מציגים עצמם כאיכותיים ומומלצים, לא כל אחד ואחד מהמתחמים הללו עומד באותם הסטנדרטים ומעניק את אותם השירותים. על כן, בעת הפנייה אל מתחמי האירועים השונים כדאי לברר את הפרטים הבאים:

רישיון עסק:

גורם משמעותי ומהותי במיוחד בבחירת אולמות אירועים בהרצליה בפרט ובכל אזור השרון בכלל הינו רשיון העסק אותו מחזיק המתחם. היות ומתחמי אירועים רבים נסגרו באופן פתאומי כתוצאה מהפעלה לא חוקית של המקום, לעולם אין להסתמך על הבטחה כגון "אל דאגה, לעסק יש רישיון" אלא יש לדרוש ולראות את תעודת רישיון העסק של המתחם.

קייטרינג:

שאלו את נציגי אולם אירועים בהרצליה אודות הקייטרינג הפועל במתחם ובקשו לערוך פגישת טעימות מקיפה, אשר תספק לכם מושג ממשי אודות טיב המזון המוגש במהלך האירועים.

האותיות הקטנות שבחוזה:

קראו היטב את החוזה המוגש לכם מצד מתחם האירועים ובררו מהם השירותים הכלולים בהצעת המחיר ומהם השירותים עליהם תאלצו להשקיע סכומי כסף נוספים. לדוגמא – בררו האם העסקה כוללת בר אלכוהול או האם תאלצו לשלם סכומים נוספים בעבור אלכוהול.

אולמות אירועים בהרצליה – כיצד להוזיל את מחיר האירוע?

ישנם גורמים רבים המשפיעים על הצעת המחיר, לדוגמא: המחיר של אירועי קיץ הינו גבוה יותר מהמחיר של אירועי חורף. בנוסף, המחיר של אירועים הנערכים בתחילת השבוע הינו נמוך בהשוואה למחירם של אירועים הנערכים בסוף השבוע.

לכן, במידה ומצאתם אולם אירועים בהרצליה המוצא חן בעיניכם, אך המחיר גבוה, בררו כיצד ניתן להוזיל את המחיר ועל אילו גורמים אתם מוכנים להתפשר. למשל, זוגות רבים יעדיפו לקבוע את יום החתונה בתחילת השבוע על מנת להוזיל את המחיר.

מתחם האירועים פיטאיה – המוביל באזור השרון

אנו בפיטאיה שמחים להזמינכם להתרשם ממתחם האירועים המתקדם והמקצועי שלנו. אנו מציעים לקהל לקוחותינו מגוון שירותים מקצועיים, החל מקייטרינג איכותי וכלה באולמות מעוצבים ובסוויטת חתן כלה מפנקת.

לקבלת פרטים נוספים ניתן לחייג לטלפון מספר 09-7677991.