אולם אירועים גלאט כשר

אולם אירועים גלאט כשר מחכה לכם כאן!

לכל מי שמארגן אירוע מיוחד יש לצרכים ייחודיים משלו. חלק מהזוגות יבחרו להתחתן בקפריסין בחתונה אזרחית, אחרים יחלמו על חתונה בים, ומה אתכם? מחפשים רק אולם אירועים גלאט כשר? אנחנו בפיטאיה נפיק לכם חתונה נהדרת, בת מצווה חגיגית או כל אירוע אחר ברמה גבוהה ובכשרות מלאה. בואו להכיר את פיטאיה…

שני האולמות הנודעים של פיטאיה שוכנים בעיר כפר סבא אשר בשרון הירוק. האולם הגדול יותר מסוגל להכיל עד כ-800 אורחים והקטן כ-250 איש. כך דאגנו לוודא שכל אחד ואחד שמתכנן אירוע יוכל לקיים אותו אצלנו בתוך אולם אירועים כשר וללא קשר בגודל המשפחה שלו או מספר המוזמנים.גלאט כשר

כשבוחרים אולם אירועים, הדברים הכי חשובים הם המוניטין של המקום והמקצועיות של מנהל האירוע והשף. מלוּוים בשם שהולך לפנינו כבר שנים מספר, כבוגר מכללת DAN בניהול אירוע הפועל במשותף עם שף מוביל בעולם הקולינרי, אין בנו ספק שנוכל להגשים לכם את האירוע עליו אתם חולמים.

המזון שאנו מגישים הוא תמיד כשר אך אנחנו נחשבים להיות אולם אירועים גלאט כשר, בין אם ברמת האירוע כולו ובין אם באופן חלקי. בכל מקרה ובכל סוג של כשרות תמיד נקפיד על טיב המזון ונדאג שיהיה מהנה, טעים ועשיר.

ליווי צמוד בכל מהלך האירוע ובתכנונו המקדים הוא אצלנו מעל הכול. ביחד אתכם נשב ונגבש לכם חתונה מדהימה, בריתה או מסיבת בר מצווה ללא צורך בכל ידע מוקדם או ניסיון מצדכם, כי הכול עלינו!

חושבים לשלב להקת נגנים באירוע או לשיר ולנגן בעצמכם? בפיטאיה תמצאו את המערכות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ותוכלו להקרין כל מצגת, או להשמיע כל שיר ברמה הגבוהה ביותר.

אולם אירועים גלאט כשר – לא צריך להמר

מה שרבים נוטים לעיתים להתעלם ממנו בחיפוש אחר אולם ראוי הוא רשיון העסק. האולמות שלנו פועלים כבר שנים תחת רשיון עסק חוקי, כך שאין שום סיכוי להימורים או הפתעות.

בואו אלינו בקרוב להציץ באולמות המרהיבים של פיטאיה, להתרשם מהניסיון הרב שלנו בתחום האירועים וממוניטין של שנים. מהרו לטעום ממנות כשרות גלאט ולהיווכח בעצמכם כמה הם טובות!